Náš internetový obchod je určený výhradně pro firmy a živnostníky. Bez IČ není možné u nás nakoupit!

 

Doprava v rámci České republiky

Pro dodání objednaného zboží nabízíme několik způsobů dopravy, který si můžete vybrat podle toho, jak Vám nejvíce vyhovuje.

 

Kurýrní služba PPL - 139 Kč

Doba dodání 1 - 2 pracovní dny ode dne odeslání. PPL doručuje zásilky zpravidla druhý pracovní den po dni podání. V případě, že Vás závoz nezastihne doma, bude balík doručen v náhradním termínu, či v termínu dle telefonické domluvy s DPD. Při objednávce nad 3 000 Kč je dodání zdarma.

Výdejní místa Zásilkovna.cz - 99 Kč

Po provedení objednávky vás budeme informovat o možném termínu vyzvednutí. Zboží si můžete vyzvednout na těchto výdejních místech Zásilkovna.cz, seznam výdejních míst naleznete zde.

Nahoru

Dodání na Slovensko

Slovenskou poštou na Slovensko  - 220 Kč (cca. 9€)

Doba dodání do 1 týdne ode dne odeslání. Zboží je zasíláno Slovenskou poštou jako obyčejný balík. V případě, že Vás poštovní doručovatel nezastihne doma, bude balík uložen na Vaší poště po dobu 15 dní. Při objednávce nad 5.000 Kč je poštovné zdarma.

UPS na Slovensko - 220 Kč (cca. 9€)

Doba dodání do 2 - 3 pracovní dny ode dne odeslání. UPS doručuje zásilky zpravidla do 48 hodin po dni podání. V případě, že Vás závoz nezastihne doma, bude balík doručen v náhradním termínu, či v termínu dle telefonické domluvy s UPS s možností uložení až 7 dní. Při objednávce nad 5.000 Kč je poštovné zdarma.

Nahoru

Způsoby plateb

Pro úhradu objednaného zboží nabízíme následující způsoby plateb.

Platba dobírkou - 35 Kč

Objednané zboží zaplatíte přepravci ve chvíli, kdy Vám jej doveze. Platbu dobírkou je možné využít u dopravy v rámci ČR pomocí PPL, Zásilkovny či při dopravě v rámci SR pomocí Slovenské pošty, UPS.

Platba bankovním převodem - zdarma

Objednané zboží zaplatíte po vytvoření objednávky převodem na náš účet. Zboží je expedováno dle dostupnosti jednotlivých výrobků po připsání částky na náš účet.

Nahoru